Zacznij tutaj

Witaj na blogu poświęconym polskiej społeczności The Sims! Znajdziesz tu treści informacyjne o The Sims 4 oraz The Sims Mobile, a przede wszystkim publicystyczne wpisy, szerzej omawiające wydarzenia związane ze Społecznością oraz produktami EA Games/Maxis.

SimsMantra to fanowski projekt, który narodził się w maju 2018. Obecnie stronę administruje i uzupełnia o treści jedna osoba – czyli ja – Paulina aka Karminia (w Galerii The Sims 4 istnieję jako KarminiaSims). Trochę więcej “o mnie” dowiesz się ze strony Redakcja i kontakt. Tam też znajdziesz kilka sposobów na skomunikowanie się ze mną.

Chociaż SimsMantra nie jest miejscem wypełnionym tak zwanymi “gorącymi wieściami” (hot news, na pewno wiesz o co chodzi), a informacje związane z grami The Sims 4 i The Sims Mobile mogą pojawiać się nawet z kilkudniowym opóźnieniem względem innych źródeł, jakie zapewne znasz, możesz spodziewać się, że znajdziesz tu wpisy uzupełnione o moje przemyślenia, spostrzeżenia i czasem różnego rodzaju analizy. Nawet jeśli czerpię coś z anglojęzycznych stron, zostaje to odnotowane, a poza tym, staram się raczej przygotowywać opracowania, nie zaś dokładne przekłady. Dodam, że plotki są intrygujące, ale nie zawsze warte tego, by poświęcać im czas oraz uwagę.

Przygotowanie tekstu – takiego zdatnego do publikacji – zajmuje mi od 30 minut do nawet kilku dni (w zależności od tego oczywiście, o czym piszę). Przykładam ogromną wagę do samego wyglądu wpisu oraz jego wydźwięku, stylu… Publikuję jedynie te materiały, z których czuję się wystarczająco zadowolona. Naturalnie wpadkowe literówki można mi wypominać, pozwalam;)

Jako SimsMantra rozszerzenia do gier kupuję z własnej kieszeni. Wszystkie opinie są moje lub podzielam pewne z innymi graczami (w tym przypadku – odnotowuję to w stosowny sposób). Chociaż posiadam i utrzymuję kontakt mailowy i forumowy z osobami z polskiego oddziału EA Games oraz polskimi Game Changers, nie są znane mi plany wydawnicze EA Games/Maxis.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z grą, The Sims Mobile lub The Sims 4, spróbuj skorzystać w pierwszej kolejności z pomocy help.ea.com. Jeśli jednak problem wydaje ci się niekoniecznie skomplikowany technicznie i podejrzewasz, że to ty w pewien sposób przyczyniasz się do tego, że gra ci nie działa (na przykład prawdopodobnie robisz coś źle), możesz wpaść do SimsMantrowej grupy na Facebooku i zamieścić post z pytaniem – ktoś na pewno spróbuje ci pomóc.

W przypadku, gdy ktokolwiek z grupy lub z komentujących SimsMantra sprawi ci przykrość, będzie nękał lub zachowywał się w twoim odczuciu nieodpowiednio, skontaktuj się ze mną mailowo. Bardzo chcę, aby Społeczność skupiała wyłącznie życzliwe i sympatyczne osoby – niestety, jak to w życiu bywa, nie mam wpływu na wszystko i wszystkich. Postaraj się to zrozumieć.

Mam nadzieję, że znajdziesz na SimsMantra treści, które spotkają się z twoim zainteresowaniem, a może nawet okażą się przydatne w rozgrywce. Za każde polecenie bloga będę wdzięczna!

💙 Paulina / SimsMantra


Zobacz także