Zacznij tutaj

SimsMantra to fansite dla miłośników symulatorów życia.

SimsMantra to fanowski projekt, który narodził się w maju 2018. Obecnie stronę administruje i uzupełnia o treści jedna osoba – ja – Paulina, autorka tej strony. Trochę więcej “o mnie” przeczytacie w zakładce Redakcja i kontakt. Tam też znajdziecie kilka sposobów na skontaktowanie się ze mną.

Z początku blog poświęciłam wyłącznie serii The Sims, a konkretniej The Sims 4 i The Sims Mobile. Natomiast od kwietnia 2020 rozbudowuję stronę o treści związane z Animal Crossing: New Horizons. Można powiedzieć, że SimsMantra poszerza swoje horyzonty… zainteresowań. Uwielbiam symulatory życia, gry często aktualizowane przez producentów oraz regularnie wzbogacane o nowe funkcjonalności. Możliwe więc, że za jakiś czas wprowadzę tu posty związane z jeszcze innymi grami.

SimsMantra nie jest miejscem wypełnionym po brzegi tak zwanymi “gorącymi wieściami” (hot news, na pewno wiecie o co chodzi), a informacje związane z grami mogą pojawiać się nawet z kilkudniowym opóźnieniem, względem innych źródeł, jakie zapewne znacie (lubię wszystko weryfikować, czasami też po prostu “nie mam czasu” na SimsMantrę). Przeczytacie tu głównie wpisy uzupełnione o moje przemyślenia, spostrzeżenia i różnego rodzaju analizy. Nie tylko krótkie nowinki, ale i długie artykuły, a nawet treści poradnikowe. Dodam, że plotki są intrygujące, ale nie zawsze warte tego, by poświęcać im czas oraz uwagę.

Nawet, jeśli czerpię coś z anglojęzycznych stron, zostaje to odnotowane, a poza tym, staram się raczej przygotowywać własne opracowania, nie zaś dokładne przekłady. Gdy tylko jest to możliwe, nawiązuję bezpośredni kontakt z autorami tekstów źródłowych. 

Przygotowanie postu – takiego zdatnego do publikacji – zajmuje mi od 30 minut do nawet kilku dni (w zależności od tego oczywiście, o czym piszę). Przykładam wagę do samego wyglądu wpisu oraz jego wydźwięku, stylu… Staram się. Publikuję jedynie te materiały, z których czuję się wystarczająco zadowolona.

Jako SimsMantra w chwili obecnej kupuję gry, a także sprzęt, na którym gram, z własnej kieszeni. Uprzedzając wszelkie pytania, nie są znane mi plany wydawnicze EA Games/Maxis lub Nintendo.

Jeżeli macie jakikolwiek problem z grą, The Sims Mobile lub The Sims 4, spróbujcie w pierwszej kolejności skorzystać z pomocy help.ea.com. Jeśli jednak problem wydaje się wam niekoniecznie skomplikowany technicznie i podejrzewacie, że to wy w pewien sposób przyczyniacie się do tego, że gra nie działa (może klikacie coś źle), wpadajcie do grupy SimsMantry na Facebooku – ktoś na pewno spróbuje wam pomóc.

Bardzo chcę, aby Społeczność skupiała wyłącznie życzliwe i sympatyczne osoby. Niestety, jak to w życiu bywa, nie mam wpływu na wszystko i wszystkich. W przypadku, gdy ktokolwiek z grupy lub z komentujących SimsMantra sprawi wam przykrość, będzie nękał lub zachowywał się w waszym odczuciu nieodpowiednio, skontaktujcie się ze mną mailowo.

Mam nadzieję, że znajdziecie na SimsMantrze treści, które spotkają się z waszymi zainteresowaniami, a może nawet okażą się przydatne w rozgrywce. Za każde polecenie bloga będę wdzięczna!

— © 2018-2020 SimsMantra


Zobacz także