Regulamin Społeczności i FAQ

Korzystając ze strony SimsMantra.pl, akceptujesz postanowienia niniejszego regulaminu. Dokładnie się z nim zapoznaj.

Wstęp

Mam na imię Paulina i jestem autorką i administratorką SimsMantra.pl. Na SimsMantra znajdziesz treści informacyjne o The Sims 4, The Sims Mobile oraz Animal Crossing, a od czasu do czasu również publicystyczne wpisy, szerzej omawiające wydarzenia związane z wymienionymi tytułami. Więcej o blogu znajdziesz w zakładce Zacznij tutaj.

Definicje użyte w Regulaminie

Użytkownik – każda osoba, która odwiedza SimsMantra;

Redaktor – autor wpisów SimsMantra;

Administrator – Administrator SimsMantra;

SimsMantra – blog, strona informacyjna, dostępna pod adresem https://simsmantra.pl.

Regulamin

1. W ramach korzystania ze strony SimsMantra, należy zapoznać się z działami PRAWA AUTORSKIE oraz POLITYKA PRYWATNOŚCI.

2. Każdy Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania zasad netykiety: zabrania się trollowania, spamowania w komentarzach (np. wielokrotnego zamieszczania komentarza o tej samej lub zbliżonej treści w niewielkim odstępie czasowym), obrażania innych Użytkowników, w tym Administratora i Redaktorów oraz wykazywania szczególnie nieprzyjemnych, a nawet agresywnych zachowań.

3. W przypadku wielokrotnego łamania p. 2. Regulaminu (oraz zignorowania ostrzeżenia Administratora lub Redaktora), Użytkownik zostaje permanentnie zbanowany.

4. Administrator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym momencie, a w szczególności w przypadku rozbudowy strony.

 

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jeżeli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio: paulina@simsmantra.pl w tytule wiadomości wpisując “SimsMantra FAQ”.

  • Jak dołączyć do redakcji SimsMantra?

Jeżeli masz ochotę współtworzyć SimsMantrę, po prostu napisz, opisz swój pomysł na to, w jaki sposób chcesz dołożyć swoje cegiełki: paulina@simsmantra.pl.

  • Również tworzę treści, związane z The Sims (np. fanpage, kanał YouTube). Czy SimsMantra byłaby zainteresowana współpracą?

Propozycje współpracy przesyłaj na: paulina@simsmantra.pl. Odpowiadam jedynie na wybrane zgłoszenia oraz konkretne, dobrze sformułowane oferty, pomysły.

  • Widzę błąd na stronie. Gdzie mam zgłosić problem?

Dokładnie opisz problem (możesz też załączyć screeny) i ślij na adres: paulina@simsmantra.pl.