Redakcja i kontakt

Paulina “Karminia” Rutkowska

Origin ID: KarminiaSims | Kontakt: paulina@simsmantra.pl

Cześć! Mam na imię Paulina i jestem autorką i administratorką strony SimsMantra. Zawodowo zajmuję się grafiką (projektuję strony i aplikacje mobilne, zajmuję się również identyfikacją wizualną), a po godzinach gram w gry wideo. Poza tym, lubię pisać, snuć historie i analizować wydarzenia – dlatego też dostarczanie informacji o moich ulubionych grach sprawia mi wielką frajdę i jest to dla mnie idealna odskocznia od innych spraw. A nieraz po prostu terapia na te złe dni.

Fascynują mnie społeczności fanowskie i kultura gier wideo. Przez kilka lat zajmowałam się organizacją kulturalnych wydarzeń dla graczy i pracowników branży gier w Poznaniu. Zainicjowałam również Stowarzyszenie Poznańska Gildia Graczy i napisałam dwie prace naukowe z dziedziny game studies.

Poza The Sims 4 i The Sims Mobile, zagrywam się także w Animal Crossing: New Horizons, Planet Zoo, Minecraft, Guild Wars 2. Uwielbiam symulatory życia, a także gry-piaskownice i RPG. Tam znajdziecie mnie pod pseudonimem Karminia lub Karmin.

Ostatnie wpisy na SimsMantra: