The Sims Mobile – Już wkrótce gra zostanie wzbogacona o budowanie wielopoziomowe! SimGuru przybliżają szczegóły

Piętra, schody i “widoki z góry” stają się możliwe! Już za parę dni do The Sims Mobile zawita budowanie wielopoziomowe.

Więcej pięter to więcej miejsca na parceli!

Zajawki, wskazujące na spore rewolucje w rozgrywce, zaczęły pojawiać się pod koniec kwietnia. Wtedy zespół odpowiedzialny za TSM opublikował na Twitterze grafikę przedstawiającą coś w rodzaju “zezwolenia na budowę”.

Z udostępnionych przez Twórców materiałów wiadomo również także, że pięter będzie maksymalnie 2. Każde należny odblokować po kolei, wydając odpowiednią sumę Simoleonów. Warunkiem jest również posiadanie przynajmniej 14. poziomu doświadczenia, by móc wybudować pierwsze piętro oraz 25., by móc wybudować drugie.

Po dokonanym zakupie, na ekranach waszych smartfonów pojawi się minutnik odliczający pozostały czas do “zakończenia transakcji”. Cały proces będzie można przyśpieszyć. Standardowo gra zmusi nas do odczekania 12 godzin.

Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z The Sims Mobile i nie w smak wam czekać na 14. poziom, już na 4. poziomie otrzymacie odpowiednią opcję… aczkolwiek płatną w walucie SimCash.

Piętra odblokujemy po kolei – najpierw pierwsze, a po wybudowaniu pierwszego, drugie. Cena za kolejne piętro również zostanie odpowiednio podwyższona. W bonusie za pierwsze odblokowanie każdy gracz otrzyma jeden dodatkowy pokój.

Cały proces możecie podejrzeć w filmiku poniżej. Jest to materiał stworzony przez producentów The Sims Mobile, The Firemonkeys.

Schody nie są wymagane…

Opcje w Trybie Budowania zostaną urozmaicone, a w przyszłych wydarzeniach możemy spodziewać się nagród w postaci wyjątkowych kolekcji schodów, które połączą poszczególne piętra. Co ciekawe jednak, nie będą one wymagane, aby posiadać wielopoziomowy dom!

Ze względu na to, że w gruncie rzeczy Simy w The Sims Mobile i tak teleportują się po pomieszczeniach, nie posiadanie odpowiednich funduszy na wymarzone schody, nie powstrzyma nikogo od stworzenia kilkupoziomowego domostwa.

Z wideo wynika także, że na początku w grze pojawią się 3 różne modele schodów do wykupienia: “Back To Basics Stairs” (najtańsze, bo za 7500 Simoleonów), “Country Calssic Stairs” (za 100 Simcash) oraz “Modern Marvel Staircase” (najprawdopodobniej także za SimCash).

Kiedy rewolucyjna aktualizacja? Po weekendzie!

Wielopoziomowe domy wybudujemy już w przyszłym tygodniu, 12 maja 2020. Patch pobierze się automatycznie lub będzie trzeba pobrać go ręcznie z Google Play (Android) lub App Store (iOS).

Dodatkowe pytania i odpowiedzi znajdziecie na oficjalnym blogu The Sims Mobile, również w języku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *