The Sims Mobile – Kwietniowa Aktualizacja “Wiosenny Ogród Kwiatowy”. Kwieciste dekoracje, marmurowe meble i sezonowe wydarzenia

Święta, święta i po świętach… a w The Sims Mobile właściwie bez zmian. Producenci zaplanowali kolejne wydarzenia oraz powrót kilku znanych i (nie)lubianych.

Aktualizacja pojawiła się znienacka. Gracze na całym świecie kultywują przesiadywanie w domu, z okazji panującej pandemii, więc zawartość gry powinna kwitnąć. I w pewnym sensie kwitnie. Ale nie są to – ekhem – świeże kwiaty. Bez powodów do ekscytacji.

To, co dzieje się w TSM już na stałe zawitało do rozkładówki i pozostanie w niej na dłuuuuugo. Mowa oczywiście o powracających i cyklicznych wydarzeniach.

Turniej Prawdziwych Przysmaków „Wiosenna słodycz”

Jako, że niekoniecznie wskazane jest (w obecnej sytuacji na świecie) doglądać natury z bliska, przynajmniej możemy popatrzeć sobie na pikselowe kompozycje na ekranach smarfonów… A zmierzam do tego, że tym razem w Turnieju do zgarnięcia rzeczy o tematyce ogrodowej.

Rozpisywać się w tym miejscu o tym evencie nie będę, bo udało mi się opublikować o nim cały osobny wpis. Zapraszam do przeglądu tutaj: The Sims Mobile – Turniej Prawdziwych Przysmaków – Wiosenna słodycz.

Pomówmy o przyszłości… czyli kwiecień i maj 2020 w The Sims Mobile

16 i 25 kwietnia Wzgórza Neptuna “odwiedzi” po raz 25. oraz 26. Wumples i podrzuci nam kolejne dziwne zadania do wykonania. W pierwszym rzucie nagrody będą dedykowane kobiecym sylwetkom, w drugim – męskim. W wielkim skrócie, to górne i dolne części garderoby w zestawie z Perełkami Mody. O szczegółach będę pisać wkrótce… Sprawdzajcie zakładkę Lista Życzeń Wumples!

3 maja powróci wydarzenie “Marzenia o wannie z hydromasażem”. Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie udało się wam wanny zdobyć, to jest to dobra okazja, aby spróbować ten stan zmienić.
Tym razem zabawa polegać ma na zbieraniu Kaczoleonów.

Czegoś podobnego już mieliśmy okazję doświadczyć przy okazji “Zimowej Rozgrzewki” w styczniu 2019 roku. Tu logika się nie zmienia. Zbieramy Kaczoleony, wymieniamy na Kaczuszkowe Pakiety i żyjemy nadzieją, że uda się wylosować coś, czego jeszcze nie mamy.

4 maja natomiast uczcimy Dzień Gwiezdnych Wojen – May the Fourth. Jeśli nie udało się wam wcześniej zgarnąć posążka dekoracyjnego “Dziecię” (figurki Baby Yoda, postaci znanej z serialu The Mandalorian), raz jeszcze pojawi się opcja otrzymania tej rzeczy, oczywiście za darmo.

Poza tym, w The Sims Mobile pojawią się eventy nawiązujące do świata Gwiezdnych Wojen, a w tym ikoniczne kostiumy do odblokowania:

  • Darth Maul
  • Boba Fett
  • Aayla Secura
  • Księżniczka Leia
  • Darth Vader
  • Skafander pilota Rebeliantów
  • Yoda (strój dziecięcy)

Jeżeli lubisz serię The Sims, koniecznie dołącz do grupy SimsMantra na Facebooku! Możesz się w niej dzielić screenami z gry, inspiracjami, a także śmiało zadawać pytania.


Opracowanie na podstawie: Blog The Sims Mobile, Aktualizacja “Wiosenny Ogród Kwiatowy”
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *