The Sims Mobile – Marcowa Aktualizacja “Współczesny luksus”. Wiosenne wydarzenia nadchodzą!

SimsMantra w końcu znalazła czas, aby pograć w The Sims Mobile. Co nowego w tym miesiącu? Parę udogodnień, kilka zmian i plany producentów na przyszłe wydarzenia…

W tej małej, ale ważnej aktualizacji przedstawiamy zawartość Współczesny Luksus; obudź swojego wewnętrznego stylistę i urządź domy Twoich Simów tak, by poczuły się nowocześnie i wygodnie. To wszystko dzięki nagrodom z najnowszego Turnieju Prawdziwych Przysmaków! Oprócz przygotowań do Wielkanocy, w tej aktualizacji rozwiązaliśmy kilka problemów, a także poświęciliśmy sporo czasu na rozwiązanie błędu „z połączeniem z Siecią”, który dotyka wielu graczy. Dziękujemy za pozostanie z nami podczas ostatnich awarii serwera!

The Sims Mobile

Zwiększono limit poziomów w grze o 10!

Społeczność prosiła, prosiła i wyprosiła. Górny poziom w The Sims Mobile to teraz 60 lvl (do tej pory 50 lvl). Sposoby zdobywania doświadczenia nie uległy zmianie. Należy wykonywać wydarzenia, przechodzić historie oraz – ku chwale miłości słodko-gorzkiej do Emily i jej busika – wykonywać misje LamaKuriera.

Za każdy kolejny poziom, poczynając od 50-tego, otrzymamy po 5 SimCash oraz 10 Kuponów Specjalnych (jak rozumiem, chodzi dokładnie o te kupony, które wymieniamy na Skrzynie z pamiątkami).

Obrót (większości) obiektów o 45 stopni

Nieustannie szukacie sposobu na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni swoich Simów? Twórcy gry umożliwili nam obracanie (prawie) wszystkich obiektów w Trybie Budowania o 45 stopni (do tej pory 90).

Funkcja nie dotyczy obiektów ściennych i przyciąganych do ściany, czyli drzwi i okna na razie pozostają z opcją obrotu jedynie o 90. Sądzę, że ulegnie to zmianie, o ile w grze pojawi się możliwość ustawiania ścian pod kątem…

Luksusowy Turniej Prawdziwych Przysmaków

Z braku czasu na projekty poboczne (bo życie, żyćko i dużo pracy) nie znalazłam czasu, aby informować na łamach SimsMantry o wszystkich Turniejach (za to z Wumples jest o wiele łatwiej). Nie wiem na ile zmieni się to w najbliższej przyszłości, ale… donoszę, że właśnie rozpoczęło się kolejne wyzwanie spod znaku tortów i ciastek.

W ramach nagród głównych – oczywiście obiekty o tematyce “luksusowej”, czyli przedmioty nowoczesne i z nowoczesnością się kojarzące (a przynajmniej w kontekście dekoracji wnętrz). Nagrody główne są prześliczne i kuszą (piecyki, dekoracje i fryzury!). Pytanie jednak, ilu z nas pokusi się o doładowanie konta o SimCash – bo bez waluty płatnej, trudno sięgnąć po te dobra (a przynajmniej bez ciągłego siedzenia z telefonem w łapce).

W pogodni za króliczkiem wielkanocnym… i innymi, wiosennymi wydarzeniami w The Sims Mobile

  • Turniej Prawdziwych Przysmaków | 15-dniowe wydarzenie, start 17 marca 2020
  • Lista Wumples | 7-dniowe wydarzenie, start 20 marca 2020
  • Lista Wumples | 7-dniowe wydarzenie, start 31 Marca 2020
  • Event z jajkami | 6-dniowe wydarzenie, start 8 kwietnia 2020

Lista wprowadzonych poprawek i usprawnień

  • Niektóre problemy związane z zapisem gry powodowane przez błąd z Siecią zostały wyeliminowane, ale twórcy wciąż będą badać sprawę
  • Wprowadzono poprawki w kwestii ustawienia kamery podczas Trudnieju Prawdziwych Przysmaków
  • Plumboby nad głowami Simów będą od tej pory wyraźnie i widoczne podczas trwania nocnej pory w grze
  • Wprowadzono poprawki do modeli ubrań w CAS
  • Wprowadzono poprawki do modeli w Trybie Budowania
  • W jacuzzi nie powinna pojawiać się już różnowa woda

Tłumaczenie i opracowanie na podstawie: EA Blog The Sims Mobile Modern Luxe Update
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także