[Aktualizacja] Rozwinięte opcje ras w The Sims 4? Simomaniaczka ma na to pomysł… i nie jest wcale skomplikowany

© LexiRooGaming | https://twitter.com/LexiRooGaming
Kreatywność i pomysłowość Simomaniaków wciąż zaskakuje. Po raz kolejny gracz udowadnia, że nawet najprostrze rozwiązania mogą ucieszyć wielu.

Jeżeli poczuliście ogromne rozczarowanie brakiem Drzewka Umiejętności w przypadku Syren w The Sims 4: Wyspiarskie Życie, nie jesteście oczywiście w tych emocjach odosobnieni…

Społeczność Simomaniaków nie jest zadowolona z faktu, że nie tylko Duchy i Kosmici, będący w grze od lat, nie zostali do tej pory godnie zaktualizowani, ale i nie dokłada się sprawdzonych funkcjonalności nawet do nowych postaci nadnaturalnych.

Proste rozwiązanie tej niedogodności zaproponowała LexiRooGaming. Jej propozycja odnośnie Syren spotkała się z ogromnym uznaniem wśród graczy.

Drzewko Umiejętności po raz pierwszy pojawiło się wraz z rozszerzeniem The Sims 4: Wampiry, co umożliwiło graczom wciągnąć się w rozgrywkę, jak nigdy wcześniej. Decydowanie o specjalnych umiejętnościach Wampira okazało się również dla mnie bardzo angażujące i często zaskakujące w skutkach!

Z mechanizmu twórcy skorzystali także później, w przypadku Dodatku The Sims 4: Zostań Gwiazdą oraz jeszcze później w Pakiecie Rozgrywki The Sims 4: Kraina Magii. Z jakiegoś powodu nie znaleziono pomysłu na Syreny z Wyspiarskiego Życia (a to ukazało się pomiędzy Zostań Gwiazdą, a Krainą Magii).

Spędziłam 5 godzin w Photoshopie tylko dlatego, aby upodobnić Syreny do Wampirów i Magów. Mogę sobie pomarzyć.

LexiRooGaming

Przyjrzałam się pracom LexiRooGaming i uważam je za błyskotliwe, bardzo pomysłowe. Wzorowała się na dostępnych już opcjach w grze – mechanice oraz ikonach. Zakładam, że koncept nie byłby skomplikowany do zaimplementowania, bo biorąc pod uwagę istniejące i przetestowane już w ramach kilku rozszerzeń funkcjonalności, nie wygląda to na coś, co deweloperzy musieliby tworzyć od podstaw. Mogliby faktycznie skorzystać z tego, co w The Sims 4 już jest – a jak wiemy, projektanci są znani z takich zabiegów optymalizujących ich pracę.

Kiedy pomysł Lexi zyskał na popularności, Simomaniaczka postanowiła poświęcić nieco uwagi także pozostałym rasom. W ten podobny sposób zaprezentowała rozwiązanie co do Kosmitów oraz Duchów.

Zdecydowałam naprawić kolejną rasę okultystyczną i szczerze mówiąc bardziej spodobał mi się pomysł na Kosmitów. Myślę, że spróbuję z tymi konceptami pójść jeszcze dalej, bo łączenie ich jest naprawdę fajne.

LexiRooGaming

Duchy gotowe! Sprawia mi ogromną radość projektowanie koncepcji i mam nadzieję, że też się wam to podoba. Od straszenia dzieci, wyskakując spod łóżek, przez odwalanie czarnej roboty za Mrocznego Kosiarza, macie tu wszystko! Pełne objaśnienie profitów i drzewka znajdziecie w moim wideo.

LexiRooGaming

Simorośla gotowe! Miałam z nimi masę zabawy, wierzę że wam też przypadną do gustu. Pełne objaśnienie i cechy drzewka [w kolejnym wideo].

LexiRooGaming

Kiedy twórcy The Sims 4 zabiorą się za odświeżanie Simów z mocnami nadprzyrodzonymi i pozbawionymi Drzewek Umiejętności, tego niestety nie wiemy. Zasięg jaki zdobyła Simomaniaczka jest jednak na tyle imponujący, aż wierzę, że dosięgnie i samych SimGuru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *