Nadchodzą nowe Akcesoria! Premiera The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza jeszcze w tym miesiącu

Po cichu, po cichutku… nadeszło coś niespodziewanego! Kolejne Akcesoria do The Sims 4 – i pierwsze w tym roku.

W gruncie rzeczy nic nie zapowiadało tak szybkiej publikacji następnego rozszerzenia. Zgodnie z informacją od SimGuru Frosta, w tym miesiącu nie odbędzie się nawet Maxis Monthy, więc nic dziwnego, że czujność Społeczności została kompletnie uśpiona.

Ale musicie przyznać, że niespodzianka wygląda rewelacyjnie… a co najważniejsze, w paczce pojawią się pożądane przez Simomaniaków łóżka chowane, których “zabrakło” w The Sims 4: Uniwersytet. Akcesoria zostały poświęcone całkowicie malutkim przestrzeniom – domkom i mieszkaniom.

Dla mnie to fantastyczna wiadomość – w końcu uwielbiam budować na niewielkich przestrzeniach!

Rozszerzenie to nie tylko przedmioty, dekoracje oraz ubrania dla Simów, ale także zupełnie nowy, specjalny typ parceli “Malutki dom mieszkalny”. Nie przekraczający 100 pól budynek to niższe rachunki oraz kolejne okazje do szalonych wyzwań!

Wiele obiektów stylistycznie pasuje do tych, które pojawiły się już w grze wraz z innymi, płatnymi DLC. Nie powinno umknąć waszej uwadze również to, że są zdecydowanie mniejsze, smuklejsze i sprawiające wrażenia “lżejszych” od typowych rzeczy, jakie otrzymywaliśmy do tej pory. To zdecydowanie ogromny plus!

W The Sims™ 4 Kompaktowe Wnętrza Akcesoria wielkie pomysły nie wymagają wielkiej przestrzeni! Zbuduj swoim Simom wymarzony malutki dom. Odkryj nowy rodzaj parceli mieszkalnej i kompaktowe meble. Otul Simów wygodą, ubierając ich w stylowe stroje i luźne kaszmirowe swetry.

The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza

Akcesoria na komputery PC i Mac w sprzedaży już od 21 stycznia 2020 r., natomiast wersja na konsolę Xbox One i system PlayStation®4 pojawi się możliwa do zakupienia od 4 lutego 2020 r.


Źródełko: Blog The Sims 4
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *