The Sims 4 – Aktualizacja 12 grudnia 2019 – Ponad 100 poprawek do gry, nowa muzyka, fryzury dla najmłodszych i Baby Yoda

Trudno wyobrazić sobie lepszego zwieńczenia 2019, który dla Simsów był bardzo dobry. Przyniósł ogrom darmowej i płatnej zawartości, dostarczając przy tym wiele (aczkolwiek i skrajnych) emocji.

Producenci przygotowali na dokładkę gigantyczną łatkę, która naprawia masę znanych i irytujących błędów, a także wprowadza nowe rodzaje muzyki do słuchania, sympatyczny, popkulturowy akcent w postaci figurki dekoracyjnej Baby Yoda nazwanej Posągiem “Dziecię” (malutki Yoda jest istotką z serialu Mandalorian, który oglądać można na platformie Disney+), a nawet kilka dziecięcych wersji fryzur (jako dodatek do gry w wersji podstawowej).

Baby Yoda w The Sims 4!

Kompletną listę zmian znajdziecie na oficjalnym blogu The Sims 4.

Chociaż z wszelkiej maści symulatorów trudno całkowicie usunąć bugi (m.in. ze względu na skomplikowany kod gry), reakcja na uporanie się z najczęściej pojawiającymi się w grach Simomaniaków bardzo ucieszyła Społeczność The Sims. I ja się cieszę, bo niektóre błędy naprawdę potrafiły doprowadzić do szaleństwa i zepsuć radość z rozgrywki…

Co po nowym roku w kwestii aktualizacji? Mam nadzieję, że otrzymamy kolejną porcję darmowych rzeczorków oraz zmian związanych z najmłodszymi i najstarszymi grupami wiekowymi. Chyba każdy Simomaniak się ze mną zgodzi, że czas najwyższy pożegnać niemowlęta-obiekty oraz nudną rozgrywkę seniorami.


Ostatnio na blogu:

2 komentarze
  1. Ta aktualizacja wywalila grę na święta… (gra bez modow) parcele publiczne sa pustymi dzialkami wiec nie mogę np zabrać zwierzaka do lecznicy a blok mieszkalny przestał istnieć. Mozna zbudować ograniczony dom bo np bez dachu…problemy sa również z działaniem origin w wersji off-line nie da sie zupełnie odpalić gry, że skrótu takze gry nie odpalisz bo przeniesione pliki exe 😔 po tylu latach bezproblemowej rozgrywki piękny prezent ea nie ma co.

    1. U mnie natomiast problem z prysznico-wannami nieuzupełniajacymi poziom higieny (pozostaje używać zwykłych pryszniców) i randomowe przyśpieszanie czasu (ponoć problem rozwiązuje zwolnienie sprzątaczki, ale jeszcze nie testowałam). Ja rozgrywkę do nowego roku odpuszczam 🤷‍♀️
      Gra ma już ogrom kodu i jest z każdym kolejnym rozszerzeniem coraz bardziej skomplikowana pod tym względem, nic więc dziwnego, że coraz trudniej dowieźć producentom update bez fakapu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *