Obejrzyj na żywo jeszcze jedno Maxis Monthly w tym roku! – Grudzień 2019

To duża niespodzianka, ponieważ SimGuru Frost oficjalnie zapowiedział ostatnie w tym roku Maxis Monthly! Czy jest się czym ekscytować?

Przedświąteczne wydarzenie odbędzie się na żywo na kanale Twitch The Sims, 16 grudnia o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Hej, Simomaniacy! Wraz z SimGuru Ninja i SimGuru Duke, którzy będą hostami wydarzenia, zapowiadamy Maxis Monthly na 16 grudnia, [godzinę 20:00] na kanale Twitch.tv/TheSims.

Bądźcie z nami, dowiecie się więcej o nowych aktualizacjach do The Sims Mobile i The Sims FreePlay od SimGuru Megz i SimsTV, zapowiemy kolejną ankietę w ramach Akcesoriów Społeczności. Przygotowaliśmy również jedną, ostatnią WIELKĄ zapowiedź, jeszcze związaną z końcówką 2019.

SimGuru Frost

Trudno odgadnąć, co otrzymamy tym razem… Na pewno NIE będzie to aktualizacja związana z nowonarodzonymi Simami.

Mogę potwierdzić, że aktualizacja nie dotyczy niemowląt.

SimGuru Frost

Na co więc jeszcze liczy Społeczność i co nie zostało do tej pory skreślone z listy? Mogą być to – na przykład – samochody. Przypomnę, że w tym roku do gry została dodana kategoria w Trybie Budowy związana z pojazdami, a do tej pory dodano tam łodzie z The Sims 4: Wyspiarskie Życie oraz rowery z The Sims 4: Uniwersytet. Sądzę, że jest duże prawdopodobieństwo, że pojawią się także i auta, bo… czemu nie, skoro odpowiednia zakładka już istnieje?

Mogą być to również mniej ekscytujące obiekty, np. w klimacie świątecznym, bożonarodzeniowym lub noworocznym. Darmowe aktualizacje The Sims 4 z resztą niejednokrotnie stawały się okazją do dodania drobiazgów w postaci elementów dekoracyjnych i CAS. Ogromnie cieszyłabym się, gdyby kanapa, dokładnie ta poniżej – z najnowszego wyzwania w The Sims Mobile – została przeniesiona do PC-towej wersji gry!

Wierzę, że cokolwiek to nie będzie, również będę mogła 16 grudnia udostępniać wpisy ze stosownym emoji, tym samym, co użytym przez SimGuru Frost’a – 🤯!


Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *