[Głosowanie zakończone!][Aktualizacja #8] Głosowanie na Akcesoria Społeczności rozpoczęte! Weźcie udział w ankietach przygotowanych przez producentów The Sims 4

Weźcie udział w wyjątkowym głosowaniu! Nie przegapcie kolejnych ankiet i bądźcie na bieżąco z wynikami. Wszystko znajdziecie w tym wpisie.

Uwaga! Wpis będzie aktualizowany. Znajdziesz tu linki do ankiet, podgląd wszystkich pytań, a także wyniki.

Ostatnio zaktualizowano: 1 maja 2020. Głosowanie zakończyło się. Wyniki ogłoszone zostały na oficjalnym blogu The Sims.

Od wczorajszego popołudnia ruszyło głosowanie na kolejne Akcesoria Społeczności, czyli Akcesoria wybierane przez graczy w drodze ankiet. Simomaniacy z całego świata mają wpływ na następne rozszerzenie, jakie pojawi się w przyszłym roku do The Sims 4. Ostatnio, w podobnym wydarzeniu, mieliśmy okazję brać udział w 2017 roku, wtedy ostatecznie wygrało Wielkie Pranie (pierwotnie nazwane Ekożyciem). 

  • (Zakończone) Głosowanie na temat i elementy rozgrywki (18-25 listopada 2019 r.): Wybierzemy ogólny zarys tematyczny i potencjalne elementy rozgrywki Akcesoriów. Decyzja ta zaważy na każdym kolejnym etapie produkcji Akcesoriów. Link do ankiety.

Czołem, Simomaniacy!

Podliczyliśmy Wasze wstępne głosy na nowe Akcesoria! SPRAWY NABIERAJĄ KSZTAŁTU! Za nami emocjonujący tydzień głosowania na motywy i funkcje rozgrywki nowych Akcesoriów społeczności. Dziś mamy przyjemność ogłosić wyniki pierwszej rundy. Za każdym wyborem stoją Simomaniacy, którzy decydują się wziąć udział w głosowaniu. Wierzcie nam, głosów jest naprawdę dużo! Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Więcej informacji podamy Wam przed terminem drugiej rundy głosowania, w której będziecie wybierać styl artystyczny pakietu.

A TERAZ CZAS NA WYNIKI!

Ranking motywów:
1) Sztuka i rzemiosło
2) Wesołe nawiedzenia
3) Codzienne dbanie o siebie
4) Nauka i technologia
5) Zabawne technologie

Ranking funkcji rozgrywki dla zwycięskiego motywu:
1) Dzianie
2) Koło garncarskie
3) Szklane wyroby
4) Sztuka jadalna
5) Haft zwykły i krzyżykowy

Źródełko: Blog The Sims 4
  • (Zakończone) Głosowanie na kierunek artystyczny (23 grudnia 2019 – 3 stycznia 2020 r.): Wybierzemy spośród proponowanych stylów artystycznych, które zadecydują o aspektach wizualnych obiektów i ubrań w nadchodzących Akcesoriach. Link do ankiety.
  • (Zakończone – styl DIY Delight na podium) Głosowanie na styl ubrań (Druga połowa stycznia 2020 r.): Zobaczymy grafiki koncepcyjne przedstawiające rodziny w rozmaitych kreacjach i zdecydujemy, które przypadają nam do gustu. Ta decyzja wpłynie na wygląd ubrań w nadchodzących Akcesoriach. Link do ankiety.
  • (Zakończone) Głosowanie na styl obiektów (marzec 2020 r.): Przejrzymy grafiki koncepcyjne przygotowane na potrzeby Akcesoriów i wybierzemy te, które chcielibyśmy zobaczyć w finalnej wersji. Link do ankiety.
  • (Zakończone) Głosowanie na nazwę i ikonę pakietu (kwiecień 2020 r.): Wybierzemy tytuł, który najlepiej odda klimat i zawartość nowych Akcesoriów. Przyjrzymy się też propozycjom Twórców i wybierzemy ikonę, jaka znajdzie się na opakowaniu Akcesoriów i w głównym katalogu gry. Link do ankiety.

Screeny: SimsMantra; Źródełko: The Sims 4 Aktualności
    1. Nie możesz zagłosować, ponieważ ostatnie głosowanie zostało już dawno zamknięte (w marcu) oraz przedstawiono przedmioty, które uzyskały największą liczbę głosów i znajdą się w rozszerzeniu (patrz: ostatni obrazek). Kolejne głosowanie (ostatnie już) na nazwę i ikonę pakietu odbędzie się wkrótce. Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie… być może już za kilka dni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także