Uniwersytet w The Sims 4! Co było w liście do lilsimsie od SimGuru Lyndsay? Polskie tłumaczenie wiadomości

Jedna z najchętniej oglądanych na YouTube Simomaniaczek dowiedziała się o zaplanowanej premierze zwiastunu Dodatku uniwersyteckiego jeszcze w ubiegłym tygodniu!

Jak już wiemy, jutro – 22 października 2019 – o godzinie 17:00 czasu polskiego odbędzie się premiera zwiastunu The Sims 4: Odkryj uniwersytet (tak najprawdopodobniej będzie nazywać się po polsku kolejny Dodatek do serii).

Niektórzy Simomaniacy zostali wyróżnieni w sposób specjalny, jeszcze przed weekendem otrzymując informację o najbliższych planach twórców gry. Do tych graczy należała chociażby Kayla, znana jako lilsimsie.

Droga lilsimsie,

gratuluję przyjęcia na Uniwersytet Britechester! Ogromnie cieszy mnie, że dołączysz do naszej społeczności już tej jesieni.

Uniwersytet Britechester jest najstarszym uniwersytetem, z niemalże tysiącletnią historią i tradycją, który wciąż przyjmuje nowych uczniów. Uniwersytet Britechester, pierwotnie zbudowany jako prywatna akademia dla rodzin królewskich przebywających na wakacjach, zachował wiele oryginalnych detali, które księżniczka Kordelia – we własnej osobie – pomogła zaprojektować, wraz ze zbiorem jej pamiętników związanych z pobytem na studiach w jednym z pobliskich zamków.

Dziś Uniwersytet Britechester dąży nieustannie do wypełnienia swojej misji, kształtując studentów na wszechstronne, wybitne Simy.

Dołącz do nas na www.YouTube.com/TheSims 22 października o [godzinie 17:00 czasu polskiego]*. Nie możemy się doczekać, aby spotkać Cię, już wkrótce!

Z poważaniem
Profesor Pearson


*dla lilsimsie, która mieszka w USA, to 8 rano.

Co ciekawe, nie wszyscy otrzymali jednak dobre wieści… “Negatywną odpowiedź” – oczywiście utrzymaną w zabawnym tonie, bo to naprawdę niezły żart i kampania promocyjna gry zarazem – otrzymał James Turner, znany również do niedawna jako The Sim Supply.

Drogi The Sim Supply,

dziękuję za Twoje zainteresowanie Uniwersytetem Britechester. Otrzymaliśmy wiele interesujących i świetnych aplikacji, a część z nich postanowiliśmy przyjąć w tym roku.

Bardzo uważnie zapoznaliśmy się z Twoją aplikacją i dostrzegamy kilka wyjątkowo mocnych stron. Konkurencja w tym roku jest duża, a niestety Twoje podanie nie znalazło się wśród tych, które mogliśmy zaakceptować.

Zachęcamy Cię jednak do aplikowania do innych szkół oraz życzymy wielu sukcesów związanych ze ścieżką edukacyjną i nie tylko.

Z poważaniem
Profesor Pearson

Nieco inną wiadomość – tym razem z Instytutu Foxbury, insygnowanego przez SimGuru Frost’a – otrzymała jeszcze Plumbella.

Droga Plumbello,

z wielką przyjemnością informuję, że zostałaś przyjęta do Instytutu Foxbury. Przyjmij moje osobiste gratulacje!

Instytut Foxbury został założony zaledwie pół wieku temu przy pomocy rodu Landgraab i ich hojnej darowizny. Dziś Instytut Foxbury stał się najważniejszym miejscem szkolnictwa wyższego.

Instytut to nowoczesny kampus, imponujące laboratoria i udogodnienia oraz rzesza absolwentów, którzy dokonali licznych innowacji. Instytut Foxbury zamierza inspirować przyszłe pokolenia, jednocześnie ucząc studentów, jak mierzyć wysoko i marzyć wiele.

Dołącz do nas na www.YouTube.com/TheSims 22 października o [godzinie 17:00 czasu polskiego]. Cieszę się, że wspólnie popracujemy na Twoją przyszłość.

Z poważaniem
Profesor Frost

Wygląda na to, że ich oprawa kolorystyczna również odnosi się do kampusów – a najprawdopodobniej będą dwa, na co wskazuje zielona maskotka Smoka i czerwona maskotka Homara z grafiki promocyjnej The Sims.

Podobne listy otrzymali inni, najbardziej rozpoznawalni wśród Społeczności Game Changers… Też chcielibyście otrzymać podobne zaproszenie?:)

Przypomnę, że premiera Dodatku The Sims 4: Odkryj uniwersytet nastąpi 15 listopada 2019 na PC i Mac, a (najprawdopodobniej) 17 grudnia 2019 na konsole.


Tłumaczenie i opracowanie: SimsMantra
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *