The Sims Mobile – Październikowa aktualizacja nadchodzi, a wraz z nią wydarzenia i przedmioty do odblokowania w duchu Halloween

Pojawiło się kilka interesujących informacji dla fanów The Sims Mobile. 15 października do gry zawita jesienna, tematyczna aktualizacja.

Jak zapowiedziała SimGuru Megz, update ma być wypełniony “zagadkami, magią oraz rzeczami, które dadzą o sobie znać nocą”. Oczywiście nie traktujcie tego zbyt dosłownie, bo wiele elementów rozgrywki w The Sims Mobile jest umownych, a dotyczy to również wprowadzanej treści.

Turniej spod znaku dyni i skrzydła nietoperza… a przynajmniej mniej-więcej

W The Sims Mobile rozpocznie się kolejny Turniej Prawdziwych Przysmaków z nowymi nagrodami, tym razem w tematyce halloweenowej. Zasady tej minigry nie ulegną zmianie, zmieni się jedynie kolor festiwalowych przedmiotów porozstawianych w Zielonym Zakątku.

…ale prawdziwe pytanie brzmi, czy nasza szefowa kuchni Patty Cakes jest starszą osobą i starzeje się z wdziękiem czy jest wciąż młoda i absolutnie do twarzy jej w tych siwych włosach?

SimGuru Megz

Więcej przedmiotów, ubrań oraz innych przedmiotów w stylu XVII-wiecznym i iście wampirzym wydaniu

TSM jest idealnym tytułem dla graczy, którzy lubią kolekcjonować rzeczy i specjalne trofea za wykonywanie misji. SimGuru zapowiedziała elementy w wampirzej stylistyce, aczkolwiek pewnie część tych rzeczy i tak pojawi się w płatnej zawartości.

W opublikowanym przez Firemonkeys wideo, mowa o fryzurze, sukni, trumnie, świecznikach (lampach?), obrazie, krześle, stoliku oraz pojedynczym łóżku… czyli całym zestawie w motywie gotyckim do odblokowania.

Halloween w The Sims Mobile już się rozpoczęło!

Jeżeli już teraz chcecie zacząć zbierać cukierki i wymieniać je na nagrody, przyjrzyjcie się wydarzeniu Psikus albo przysmak, które właśnie powróciło do gry. Event nie powinien znudzić nowych graczy, niestety inaczej może być w przypadku weteranów The Sims Mobile.

Więcej o Psikus albo przysmak przeczytacie w jednym z ostatnich wpisów.

W dalszej części aktualizacji, pojawią się kolejne okazje do nabycia płatnych dodatków – chociażby tego związanego z meksykańskim Dniem Zmarłych. Nie podano jeszcze informacji, czy cokolwiek z ubiegłorocznej paczki gracze otrzymają za darmo.


Źródełko: The Firemonkeys
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także