The Sims 4 – Aktualizacja 3 października 2019 – Bardzo krótka lista poprawek i halloweenowe stroje dla wszystkich graczy

Przyszła jesień, a wraz z nią malutka, maciupka wręcz, aktualizacja do gry.

Na otarcie łez – bo twórcy nie zdążyli przygotować jeszcze poprawek związanych z The Sims 4: Kraina Magii – wszyscy gracze otrzymali całkowicie za darmo dwa stroje z okazji nadchodzącego Halloween. W tym roku dostajemy przebrania robotów, jednym na myśl przywodzących bohaterów z kreskówki Jetsonowie (The Jetsons), innym po prostu The Sims 3: Skok w przyszłość.

W październiku również nie odbędzie się Maxis Monthly. O powodach, dla których pokazy na żywo odbywać się będą wyłącznie przy okazji większych aktualizacji i wydarzeń, mogliście przeczytać w sierpniowym poście.

Z ciekawszych rzeczy, które zauważyłam w CAS, przy okazji wykonywania screenów strojów – elementy garderoby, które pochodzą z rozszerzeń do The Sims 4 zostały wyróżniane za pomocą żółtej obwódki wokół kafelka obiektu.


Problemy ogólne

  • Otwierające się do środka drzwi ustawione jako „Zablokowane dla wszystkich” będą naprawdę zablokowane.
  • Próba umieszczenia pokoju w trakcie używania trybu kamery The Sims 3 nie powinna już wyrzucać komunikatu „Dachów nie można umieszczać w zamkniętych pokojach”.
  • Simowie nie powinni być już zazdrośni, gdy Simowie posiadający cechę „Manipulator” wykonują romantyczne interakcje z innymi Simami na ich oczach.
  • Kod „clock._set_milliseconds_per_sim_second” nie powinien już powodować zawieszenia się gry. Jeśli wiecie, jak korzystać z tego kodu, podzielcie się swoją wiedzą z SimGuruNinja.

Miejskie życie

  • Naprawiliśmy błąd powodujący, że Simowie, z którymi się nie przywitano, mogli wchodzić do Waszych mieszkań niezaproszeni.

Zostań gwiazdą

  • Simowie na aktorskiej ścieżce kariery, którzy wycofali się z interakcji „Zgłoś gotowość reżyserowi”, nie powinni już być blokowani przed ponownym podjęciem interakcji.

Wyspiarskie życie

  • Simowie, którzy wypili kilka szklaneczek kavy, nie powinni już otrzymywać nastrójnika „Nagłe ochłodzenie” .

Źródełko: Blog The Sims 4
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *