Magiczny Pakiet Rozgrywki nadchodzi do The Sims 4!

Czary-mary, hokus-pokus. Wkrótce Simy odkryją sekrety tajemniczego wymiaru.

Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami, premiera The Sims 4: Realm of Magic (w wolnym tłumaczeniu: The Sims 4: Królestwo Magii) zbliża się wielkimi krokami. Na wtorkowe popołudnie zapowiedziano premierę zwiastuna rozszerzenia!

Twórcy wszystko całkiem starannie zaplanowali, a to przy okazji trwających właśnie targów gier gamescom. Najpierw pojawiła się interesująca ankieta od SimGuru Houts’a, w której zapytał, czy mamy ochotę “zobaczyć coś interesującego”, a już kilka godzin później na profilach społecznościowych The Sims opublikowano gif z magicznym portalem w tajemniczej lokacji.

Potem Simomaniacy odkryli coś więcej. Niemiecki fansite sims-blog.de dotarł do miniatur zaplanowanego trailera, które zostały wygenerowane (całkowicie naturalnie!) przez YouTube, a rosyjski TheSimsClub postarał się o nieco wyraźniejsze grafiki.

Co widzimy na zrzutach? Sima (niektórzy twierdzą, że to Simka) na tle księżyca, tą samą postać pijącą tajemniczy napój oraz krzyczącą lub głośno śmiejącą się. Tło w kolorach niebiesko-różowych, a nawet odzienie bohatera (bohaterki?) przywodzi na myśl baśniową atmosferę.

Dzięki SimGuru dowiedzieliśmy się również kilku rzeczy. Przede wszystkim – nie warto pochopnie interpretować tego, co widać na obrazkach. Houts potwierdził, że nie przedstawiają transformacji w wilkołaka. Wyraził też rozczarowanie, że fani zobaczyli fragment pozbawiony kontekstu.

Do dyskusji z Simomaniakami przyłączył się SimGuru Romeo. Potwierdził, że rozszerzenie wprowadzi do gry kolejne otoczenie (nie zaś ukrytą lokację – bo w tym temacie też zaczęły pojawiać się spekulacje!).

Będzie to odpowiednik Forgotten Hollow w parze z czymś naprawdę wyjątkowym. Wkrótce dowiesz się więcej.

SimGuru Romeo

Zdradzę, że niespodzianką jest coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy w The Sims. Sposób, w jaki został zbudowany świat w tym Pakiecie jest niezwykle wyjątkowy. Z niecierpliwością czekam, aż będę mógł powiedzieć więcej.

SimGuru Romeo

Zapowiedź magicznego Pakietu Rozgrywki obejrzymy już jutro, 20 sierpnia o godzinie 17:00 czasu polskiego na kanale YouTube The Sims.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także