Kolejne zmiany dotyczące Maxis Monthly! SimGuru Frost odnosi się do wyników czerwcowej ankiety skierowanej do Społeczności

Zmiany, zmiany… Każdy ich czasem potrzebuje. Tym razem dotyczą głównie livestreamów Maxis Monthly. Nadchodzi też czas ciszy przed następnymi rozszerzeniami do The Sims 4.

Jeżeli jeszcze nie wiecie o co chodzi z ankietami, śpieszę z wyjaśnieniem. Co kilka tygodni SimGuru Frost prosi Społeczność o uzupełnienie odpowiedzi na kilka pytań w kontekście minionego miesiąca z The Sims 4. Zbierane są głosy fanów odnośnie wrażeń z gry, komunikacji na linii twórcy-gracze oraz poddawane ogólnej ocenie pojawiające się rozszerzenia.

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia czy można znaleźć linki do tych ankiet w innym miejscu, niż na Twitterze właśnie. Jako, że spora część anglojęzycznej Społeczności jest skumulowana w obrębie tego medium, to i relacje z Simomaniakami budowane są tam, przede wszystkim.

Pytania w gruncie rzeczy powtarzają się, chociaż – jak wspomniał SimGuru Frost – kilka z nich w przyszłości zostanie zmodyfikowanych. W końcu ile razy można odpowiadać non stop na te same? Przy okazji Community Manager zapowiedział kolejne zmiany w związku z Maxis Monthly. Myślę, że i twórcom i graczom wyjdą one na dobre.

Hej Simomaniacy, chcę dać znać, co się dzieje z comiesięcznymi ankietami, które wszyscy wypełniacie. Na wstępie, dziękuję wszystkim udzielającym odpowiedzi. Doceniam to, nawet jeżeli zrobicie to jedynie raz! Lipcowa ankieta pojawi się, ale z opóźnieniem. Po drugie, niektóre pytania w ogóle zmienią się, zwłaszcza te, dotyczące zespołu odpowiadającego za komunikację, ponieważ wielu graczy nie jest pewna co do naszej roli. Po trzecie, świetną sprawą jest dowiedzieć się, co interesuje was najbardziej! Dodatki do gry są numerem #1 (co kompletnie nie jest dla mnie zaskoczeniem, haha).

SimGuru Frost

Więcej darmowych zawartości jest #2 z kolei, usprawnienia i łatki są #3, Pakiety Rozgrywki #4, a Akcesoria #5. Ważna informacja: wyniki te nie zmienią aktualnych priorytetów Maxis, ale wciąż chcemy zbierać od was feedback! Po czwarte, Maxis Monthly. W kontekście tego wydarzenia pada wiele kluczowych słów: „nowe lub nadchodzące”, „zawartość”, „informacja” oraz „interesujące”. Zamierzamy kontynuować prowadzenie Maxis Monthly na Twitchu JEDYNIE, kiedy będziemy mogli zaprezentować BEZPŁATNE nowe zawartości do podstawowej wersji gry The Sims 4.

SimGuru Frost

Oznacza to, że jeżeli nie będziemy mieli nic nowego do pokazania, Maxis Monthly nie odbędzie się w danym miesiącu. Data/godzina/temat transmisji tradycyjnie pojawi się z wyprzedzeniem. Zastanawiamy się również nad ulepszeniem różnych elementów związanych z pokazem na żywo, ale jest to nadal na etapie ustaleń i o wszystkim jeszcze poinformujemy. Nie zmieni się też to, że Maxis Monthly będzie wykorzystywane do dzielenia się wieściami związanymi z franczyzą Maxis/The Sims [tj. innymi produktami z serii The Sims, np. The Sims Mobile, The Sims Freeplay – przyp. red.]. Maxis Monthly nie jest w stanie zadowolić każdego typu gracza, dla przykładu: raz będzie to Modyfikator Terenu, raz widok pierwszoosobowy, innym razem coś w stylu trybu historii w CAS.

SimGuru Frost

Pamiętajcie o tym, że jesteśmy dużą i zróżnicowaną Społecznością mającą wiele pragnień. Na koniec potwierdzam, że nie planujemy w tym miesiącu transmisji Maxis Monthly, ponieważ nie mamy nic nowego do pokazania. NIEMNIEJ JEDNAK liczę na pewną rzecz, która – mam nadzieję – pomoże wszystkim przetrwać [tę przerwę].

SimGuru Frost

Chociaż w tym miesiącu Maxis Monthly nie dojdzie do skutku, interesująca wydaje się wiadomość o potencjalnej, innej (płatnej?) zawartości. Możliwe, że chodzi o nadchodzące rozszerzenie powstające we współpracy Maxis z domem mody Moschino, bo wspomniane Akcesoria miały ukazać się wraz z końcówką lata. W innym wypadku, mogą być to po prostu inne strumyki z twórcami, konkursy lub wydarzenia. Przekonamy się wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *