The Sims 4 Dollhouse – Izometryczne kreacje pokoi

Szukacie kreatywnych pomysłów związanych z The Sims 4? Zerknijcie na ten interesujący SimsTrend!

Tym razem nie chodzi o popularne wyzwanie, polegające na graniu 4-osobową rodziną w domu bez jednej ściany, a dosłownie o projekt pokoju (lub pokojów), który po sfotografowaniu w odpowiedniej perspektywie i obróbce graficznej, publikuje się w kanałach mediów społecznościowych, by podzielić się kreacją z innymi fanami Trybu Budowania.

Pomysł sam w sobie banalny, a efektowny. Wszystko zaczęło się od Smartmilk2, prowadzącej bloga na platformie Tumblr, smart–milk.tumblr.com. Chociaż pierwszy taki pokoik opublikowała 29 marca tego roku, wszystko nabrało rozpędu od dnia, w którym The Sims “podało dalej” jej post zamieszczony na Twitterze. Tweet zawierał materiał wideo, przedstawiający sposób na stworzenie ślicznego, niewielkiego pomieszczenia – i chociaż raczej nie spełnia on swojej roli w klasycznej rozgrywce, jednak zainspirował dziesiątki Simomaniaków.

#TS4Dollhouse

To właśnie pod tym hashtagiem znajdziecie sporo kolejnych inspiracji. Fani eksperymentują z tematyką pokoju, kolorami, odcieniami, a nawet tłem i różnymi opcjami dostępnymi już w programach graficznych.

Jeśli chcielibyście spróbować wykonać coś podobnego, ale nie stać was na subskrypcję Adobe Photoshop (chociaż mogą istnieć jeszcze stare wersje do kupienia jednorazowo), możecie odłożyć nieco grosza i kupić (na przykład na przecenach) bez-abonamentowe i konkurencyjne Affinity Photo. Z kolei z darmowego oprogramowania do grafiki pozostaje jeszcze stary, ale jary Gimp.

Jeżeli stworzycie własny pokój, koniecznie podzielcie się nim w grupie SimsMantry na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *