Jak mógłby wyglądać cały świat The Sims 4? Jeden z fanów przedstawia swoją wizję

Źródełko: https://www.instagram.com/p/BsjFbtvFqGn/

Przełączając się pomiędzy światami w The Sims 4 obecnie niestety nie mamy możliwości sprawdzenia jak sami twórcy wyobrażają sobie połączenie wszystkich map. Fani jednak mają swoją wizję!

 

Wszystkie światy The Sims 4

Na pomysł złączenia dróg wpadła osoba prowadząca konto Instagram pod pseudonimem stellar_roses, a pomysł bardzo szybko spotkał się z dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych.

@Pixelade: Znalezione na jednej z facebookowych grup i warte udostępnienia. Nie mam pewności co do tego, kto to stworzył, jeżeli znacie odpowiedź na to pytanie, otagujcie koniecznie w komentarzach. To byłby świetny pomysł, gdyby światy faktycznie się łączyły!

 

To, co warto podkreślić – jest to wyłącznie pomysł fanowski, który wyszedł od członka Społeczności The Sims 4. Twórcy nie odnieśli się do tej pory w kwestii konceptu.

Zrzuty ekranu z grafiki są na bazie popularnego save’u youtuberki znanej jako lilsimsie.

 

Uważam, że jest to bardzo interesująca propozycja i jestem ciekawa czy deweloperzy – w tym aktywni na Twitterze SimGuru – wypowiedzą się na jej temat (właściwie SimGuru Graham napisał tylko “Neat”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “Świetne”). Nie sądzę jednak, że w najbliższym czasie wielka mapa zawita do gry.

Aktualnie w The Sims 4 istnieje tryb Podróż/Wybór świata, wywoływany za pośrednictwem telefonu Sima, gdzie do dyspozycji mamy poruszanie się pomiędzy dostępnymi “Światami domowymi” oraz tryb “Weź urlop”, wywoływany za pośrednictwem telefonu lub komputera (tu: Rodzina/Wyjedź na urlop…), gdzie otrzymujemy dostęp do “Światów wakacyjnych”.  Aby uzyskać dostęp do części z nich, wymagane jest posiadanie odpowiednich rozszerzeń gry (np. Del Sol Valley przyszło wraz dodatkiem Zostań Gwiazdą).

 

A wy co myślicie o tej idei? Chcielibyście, aby prezentacja światów wyglądała inaczej, niż jak jest teraz – na przykład w innym ujęciu?

Przypomnę na koniec, że dopiero rok po premierze The Sims 4 wprowadzono (w aktualizacji) kolorowe mapy – z początku jedynie po najechaniu na dzielnicę kursorem pojawiały się kolory. Pozostałe części pozostawały niebiesko-białe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *