The Sims 4: Zostań Gwiazdą – Jak zdobyć Sławę i Reputację? Przydatne notatki od SimGuru Graham’a dostępne online

Sposoby na zdobywanie Sławy i Reputacji w The Sims 4: Zostań Gwiazdą mogą nie być wcale tak oczywiste, jakby mogło się to wydawać. Jednak wszystko zmierza do tego, aby zrozumieć kilka zależności.

SimGuru Graham nadszedł z pomocą!

Na szczęście możemy liczyć na SimGuru, którzy słyszą głos Społeczności i starają się wspierać graczy – w szczególności w pierwszych krokach z nowym dodatkiem. Tym razem naprzeciw wyszedł nam Graham Nardone aka SimGuru Graham.

@SimGuruGraham: Jako, że cudowni członkowie społeczności pracują razem nad złożeniem w całość poradnika rozgrywki do Zostań Gwiazdą, pomyślałem, że podzielę się pomocnymi informacjami odnośnie interakcji, jakie powiązane są ze Sławą i Reputacją…

Jednocześnie chcę ostrzec, że informacje zawarte w tych linkach nie są w 100% wyczerpującą listą wszystkiego, co ma związek z dodatkiem, i nie są w 100% dokładne, ponieważ rzeczy mogą się zmienić, a poza tym, niektóre z pól nie zostały wypełnione.

Zerknijcie tutaj, aby zobaczyć podział według działań, które wpływają na Sławę waszego Sima. Zwróćcie uwagę na zakładki u góry; istnieją różne rodzaje interakcji, możliwości kariery i [kody do gry]:

[The Sims 4 Get Famous – Fame Info].

Zajrzyjcie tutaj, aby sprawdzić zestawienie działań zapewniających waszemu Simowi pozytywną lub negatywną Reputację. Użyjcie [zakładek u góry], aby zobaczyć informacje oraz [kody do gry], związane z Reputacją:

[The Sims 4 Get Famous – Reputation Info].

Mam nadzieję, że jest to wystarczająco pomocny punkt odniesienia dla tych, którzy pracują nad poradnikami rozgrywki oraz, że zweryfikują te dane podczas własnej gry.


Aktualnie obydwa dokumenty znajdują się wyłącznie w angielskiej wersji językowej, nie wiadomo także czy w ogóle zostaną jeszcze aktualizowane, ale mam nadzieję, że przydadzą się przynajmniej części z was – już teraz.


Tłumaczenie i opracowanie: SimsMantra
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także
Przeczytaj

The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu to 9. Pakiet Rozgrywki

W gruncie rzeczy nie spodziewałam się, że (mam nadzieję) powrót SimsMantry nastąpi przy okazji zapowiedzi kolejnego rozszerzenia do The Sims 4. A tu proszę. Coś kompletnie "nowego" i aż tak... nietypowego! Jeżeli kiedykolwiek przeszło wam przez myśl, że "jak dorośniecie to zostaniecie Mistrzami Jedi" to najwyraźniej, dzięki Simsom, wasze marzenia się spełnią. Poniekąd.