Blog The Sims 4: Jak zdobywać sławę w The Sims 4: Zostań Gwiazdą

Na blogu The Sims 4 pojawiła się notatka, opisująca sposoby zdobywania sławy w dodatku Zostań Gwiazdą.

Uwaga: jest to tekst podsumowujący wpis z oficjalnego bloga The Sims 4 (z października 2018, czyli na długo przed premierą Zostań Gwiazdą). Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu Sławy i Reputacji, koniecznie sprawdźcie wpis poniżej!

 

Droga do sławy – parę wskazówek

Jak się dowiadujemy, Mirage Park będzie jednym z najważniejszych miejsc w Del Sol Valley. To tam spotkamy najpopularniejszych, najbardziej znanych Simów oraz będziemy mieli szansę obserwować reakcje ich fanów – nie tylko omdlenia czy próby modowego naśladowania swoich idoli, ale i ataki – spragnionych wyjątkowych zdjęć – paparazzi.

 

Reputacja i poziom sławy

Kolejne poziomy sławy oraz dobra reputacja, pozwolą na dostanie się do wyjątkowych miejscówek i bezproblemowe mijanie bramki, na straży których stać ma wykidajło. Oprócz tego, odkryjemy co najmniej kilka opcji na odblokowanie kolejnych punktów i bonusów: poprzez branie udziału w występach dla amatorówakcjach charytatywnych (zbieranie Simoleonów), spotkaniach ze sławami lub zwyczajnie będąc dziećmi Gwiazd. Niektóre z nich (tzn. tych bonusów) pozwolą także na stworzenie wyjątkowej paczki.

 

Kamuflaż…

Co szczególnie interesujące, istnieć ma również sprawdzony sposób na zakamuflowanie swojej tożsamości. Tutaj jednak szczegółów nie zdradzono!

 

The Pinnacles – dzielnica celebrytów

Na pewnym etapie (zapewne tym finansowym) pojawi się możliwość przeprowadzki do The Pinnacles, okolicy zamieszkałej głównie przez Gwiazdy. We wpisie pojawiła się wzmianka o pewnej kapsule, dostępnej dla tych najsłynniejszych. O co dokładnie chodzi? Na pewno dowiemy się już wkrótce – SimGuru Kate zapowiedziała już serię live’ów, poświęconych nadchodzącemu dodatkowi.

 

Źródełko: Blog The Sims 4 / Opracowanie: SimsMantra
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także
Przeczytaj

The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu to 9. Pakiet Rozgrywki

W gruncie rzeczy nie spodziewałam się, że (mam nadzieję) powrót SimsMantry nastąpi przy okazji zapowiedzi kolejnego rozszerzenia do The Sims 4. A tu proszę. Coś kompletnie "nowego" i aż tak... nietypowego! Jeżeli kiedykolwiek przeszło wam przez myśl, że "jak dorośniecie to zostaniecie Mistrzami Jedi" to najwyraźniej, dzięki Simsom, wasze marzenia się spełnią. Poniekąd.