The Sims Mobile – Nowe hobby: Legenda Internetu już dostępne! (Aktualizacja wpisu: 1.10.2018)

Legenda Internetu to nowe hobby w The Sims Mobile, którego nasze Simy będą miały okazję spróbować… o ile na czas zdążymy z wykonaniem 18 zadań lub zdecydujemy się na zakup przez Gotówkę.

Oprócz nowych interakcji i, co za tym idzie, możliwości urozmaicenia rozgrywki, nowe zajęcie to również kilka ciekawych przedmiotów, naprawdę wartych odblokowania. Legenda Internetu daje dostęp do zestawu kolekcji: Legenda Internetu oraz Prawdziwa Legenda.

 

 

Jeżeli nie przeszkadza wam droga na skróty, a także z chęcią zapatrujecie się na kilka dodatkowych obiektów i macie trzy dyszki w kieszeni, zawsze możecie zdecydować się na zakup całego zestawu pamiątek. Oferta ta będzie dostępna przez niecałe 11 dni.

 

 

Wydarzenie, związane z odblokowaniem hobby poprzez wyzwanie, potrwa niecałe 4 dni. Zadania polegają, między innymi, na podejmowaniu interakcji z przedmiotami codziennego użytku oraz innymi Simami, imprezowaniu, zbieraniu określonej sumy Simoleonów.

 

Aktualizacja wpisu 1.10.2018

We wrześniu wydarzenie powróciło, zostały zaktualizowane niektóre części wyzwania, rozgrywkę nieco zoptymalizowano (tj. trochę łatwiej zadanie wykonać, pod warunkiem, że ma się w zapasie zieloną walutę oraz Babeczki energii).

Poniżej poszczególne etapy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *